zumba

Neobyčejné cvičení, kde se odreagujete od všech starostí

Postava snů

Posilování všech partií ženského těla, které jsou často považovány za problematické

piloxing

Spojení standing pilates, boxu a tance přináší nejen zábavu, ale i krásné křivky

JÓGA A PILATES

Pohybové aktivity, které zklidní vaši mysl a krásně zpevní tělo

AKTUÁLNĚ

PODZIM - SYNONYMUM PRO NÁVRAT KE CVIČENÍ

Pro mnoho z Vás to tak je...léto nám zamávalo, i to babí je už pryč a děti se po prvním měsíci pomalu vrátily do školní rutiny a Vy s nimi ? VÝBORNĚ :), ideální čas na návrat ke cvičení.

Níže na stránce naleznete aktuální rozvrh lekcí, i my jsme ale jen lidi a ne vždy je v našich silách zajistit 100% chod a konání všech lekcí. Proto si prosím dopředu zajistěte své místo na hodině. Pro skupinové lekce není třeba si místo rezervovat, ale pokud k nám jdete POPRVÉ je vždy nejlepší zjistit si informace, ideálně na telefonním čísle 605 851 060 nebo na našem facebooku...MOC SE NA VÁS TĚŠÍME :)

NAŠE MOTTO

Bojuj za to, čemu věříš ...

Naši trenéři

Šárka Lejsková

Šárka Lejsková

ZUMBA, POSTAVA SNŮ

Šárka Králová

Šárka Králová

PILATES, TABATA

Lucie Hrdličková

Lucie Hrdličková

TABATA, TRX

Terka Libichová

Terka Libichová

POSTAVA SNŮ

Bára Šímová

Bára Šímová

JÓGA, POWER JÓGA

Rozvrh

ZDRAVOTNÍ CVIČENÍ

10:00 — 11:00
Aerobic team
Velký sál

KRAV MAGA DĚTI

16:00 — 17:00
Velký sál

PILATES

17:00 — 18:00
Šárka Králová
Velký sál

ZUMBA

18:00 — 19:00
Šárka Lejsková
Velký sál

KRAV MAGA 3 SKUPINY

19:00 — 22:30
Velký sál

DANCE AEROBIC DĚTI 6-10 LET

17:00 — 18:00
Anežka
Velký sál

POSTAVA SNŮ

18:00 — 19:00
Šárka Lejsková
Velký sál

ZDRAVOTNÍ CVIČENÍ

10:00 — 11:00
Aerobic team
Velký sál

DANCE AEROBIC DĚTI 11-13 LET

15:30 — 16:30
Anežka
Velký sál

STREET DANCE DĚTI

16:30 — 18:00
Taneční skupina BU
Velký sál

JÓGA

18.00 — 19:00
Bára Šímová
Velký sál

KRAV MAGA

19:00 — 22:00
Velký sál

PUMP IT

16:00 — 17:00
Lachy
Velký sál

DANCE AEROBIC DĚTI 3-5, 6-10 LET

17:00 — 18:00
Anežka
Velký sál

TABATA

18:00 — 19:00
Šárka Králová
Velký sál

PILOXING

18:00 — 19:00
Lenka Osladilová
Malý sál

TRAMPOLÍNKY

19:00 — 20:00
Terezka
Velký sál

PILATES

17:00 — 18:00
Šárka Králová
Velký sál

ZUMBA

18:00 — 19:00
Šárka Lejsková
Velký sál

TABATA

08:30 — 09:30
Lucie Hrdličková
Velký sál

JÓGA

18:00 — 19:00
Bára Šímová
Velký sál

POSTAVA SNŮ

19:00 — 20:00
Terka Libichová
Velký sál

TRX

20:00 — 21:00
Lucka Hrdličková
Velký sál